Kosmetyczka dla Ciebie

        Piękno przyjedzie do Ciebie...
P I Ę L A G N A C J A   D Ł O N I


Manicure tradycyjny z malowaniem

Tradycyjny zabieg pielęgnacji dłoni oraz paznokci obejmuje nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokciowej, usunięcie skórek za pomocą cążek lub specjalnego płynu, malowanie paznokci oraz nałożenie odżywczego kremu.

Czas trwania ok. 45 min


Manicure hybrydowy

Nakładamy go jak lakier do paznokci, następnie utwardzamy w lampie UV. Lakier hybrydowy jest żywicą wytrzymałą jak żel. Łatwo i szybko się go nakłada oraz zdejmuje , w zaledwie kilka minut. Ma właściwości trwałego lakieru do paznokci, który nie odpryskuje, nie ściera się , ma intensywny połysk i utrzymuje się na paznokciach do 14 dni. Można go przetrzymać dłużej, lecz trzeba się liczyć z odrostem naturalnej płytki, który sprawia, że przerwa pomiędzy skórą i kolorem staje się coraz bardziej widoczna. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.

Czas trwania ok. 1 h


Manicure SPA

Obejmuje wszystkie czynności manicure tradycyjnego. Dodatkowo podczas zabiegu wykonywany jest delikatny peeling skóry dłoni, który polepsza ukrwienie oraz pomaga usunąć zrogowaciały naskórek oraz zastosowanie maski odżywczej z proteinami jedwabiu polepszającej nawilżenie, odżywienie i sprężystość skóry.

Czas trwania 1 h


Manicure na ciepło

Jest to ekskluzywny zabieg odżywczy przeznaczony dla suchych oraz wymagających intensywnej pielęgnacji dłoni. Podgrzana maska wykorzystywana jest do masażu relaksacyjnego dłoni oraz przedramion. Zabieg ten jest połączeniem intensywnej kuracji dla skóry jak i relaksem dla duszy.

Czas trwania 1 h


Zabiegi z parafiną

W kosmetyce zabiegi parafinowe służą ogólnemu polepszeniu wyglądu skóry. Zabieg ten cieszy się popularnością w okresie jesienno zimowym kiedy nasza skóra cierpi najbardziej z powodu niskich temperatur. Zabieg rozpoczynamy peelingiem następnie wykonujemy masaż na odżywczej masce z jedwabiem. Nałożona na skórę dłoni parafina pokrywa dokładnie jej powierzchnie. Pod maseczką parafinową temperatura podnosi się o kilka stopni, co powoduje pobudzenie skóry i lepsze wchłanianie substancji odżywczych. Okłady parafinowe można stosować zarówno na dłonie jaki i na stopy.

Czas trwania ok. 45 min


Utwardzanie i przedłużanie paznokci

Do utwardzania naturalnej płytki stosuje się żel utrwalany w lampie UV, dodatkowo w razie potrzeby można przedłużyć płytkę paznokcia za pomocą tipsa. Paznokcie utwardzone metodą żelową utrzymują się ok. 3-4 tygodni. Po tym czasie należy wykonać uzupełnienie.

Czas trwania ok. 2 h