Kosmetyczka dla Ciebie

        Piękno przyjedzie do Ciebie...
O   M N I E


Nazywam się Aneta Krzyżanowska-Bury. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, gdzie zdobywałam wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i specjalistycznej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe, które nabyłam pracując w renomowanych gabinetach we Wrocławiu. Stale podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w pokazach, targach i szkoleniach branżowych.

Kosmetyczka dla Ciebie powstała z myślą i troską o wygląd, samopoczucie i czas klientek. Swoją ofertę kieruję do Pań, które chcą sobie pozwolić na chwilę relaksu we własnym domu, do Pań które chcą zregenerować siły i oderwać się od codziennych trosk. Oferuje pełen zakres usług zapewniających satysfakcje poprzez: kompleksową kosmetykę twarzy oraz całego ciała obejmującą zabiegi pielęgnacyjne i specjalistyczne, wykorzystanie wysokiej jakości preparatów i sprzętów kosmetycznych, a wszystko to w cichej, zacisznej, domowej atmosferze.
Aromatyczne zapachy, spokojna, wyciszająca muzyka w trakcie zabiegów pozwolą na pełen relaks i odprężenie.
Pracuję na profesjonalnych kosmetykach i sprzętach wśród których można wyróżnić: Bielenda Professional, Jadwiga, Anna Lotan, Estetiq, Paggy Sage, La Femme, Noble Lashes, Activ, Abacusun.